O nás

Vítejte na stránkách našeho nábytkového obchodu v Lanškrouně. Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí v prodeji a výrobě nábytku a doplňků pro domácnost. V našem sortimentu najdete široký výběr kvalitního nábytku za výhodné ceny. Zaměřujeme se na KVALITNÍ NÁBYTEK s precizním zpracováním od ověřených skutečných ČESKÝCH VÝROBCÚ s mnohaletými zárukami. Nabízíme nábytek do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, dětského pokoje i pracovny.

 • Odborné a férové poradenství a prodej veškerého nábytku
 • Montáž zakoupeného nábytku 
 • Výroba, čalounění a kompletace židlí a křesel
 • Servis a opravy židlí a křesel, prodej náhradních dílů

Naše firma DÁL - NÁBYTEK Lanškroun má bohatou historii, která sahá až do roku 1992. V té době jsme začínali jako malá rodinná firma, která se specializovala na výrobu, prodej nábytku a jiné činnosti. Postupem času jsme se rozrostli a naše jméno se stalo známým v celém okolí. Po roce 2005 jsme se přestěhovali do nových, největších výstavních prostor nábytku v regionu. Postupně, tak jak jsme nabírali další a další zkušenosti,  jsme se zaměřovali více a více na kvalitní materiály, zpracování, zkušenosti a tradice a záruky u ČESKÝCH výrobců.

ZÁSADY prodeje nábytku u nás :

 • KVALITNÍ NÁBYTEK ... máme již 33-ti leté zkušenosti s prodejem a výrobou nábytku. Provádíme pečlivý výběr nabízeného sortimentu co do kvality materiálů, zpracování, dlouholeté životnosti a vysoké užitné hodnoty, neanonymních ověřených garancí, reálných záručních lhůt a odpovědností a kvality výrobců, tak abychom se za to co Vám prodáme nemuseli stydět .
 • min. 3 12 let ZÁRUKA ... po dlouholetých zkušenostech s osvědčenými českými výrobci držíme záruku na materiálové složení, na případné konstrukční a technologické vady v prodloužené době min. 3 až 5 let bez příplatků. Zodpovědní výrobci často kromě záruční doby v délce 5 i více let nabízejí i pozáruční mnohdy bezplatný servis.
 • ODBORNÝ a "FÉRový" PRODEJ, poradenství a obsluha .
 • PRAVDIVÉ INFORMACE, OBCH. POLITIKA a PROPAGACE bez záměrného klamu zákazníků, v souladu s bazálními etickými přístupy. Vždyť slovo reklama ve svém základu znamená opakovaně klamat. Distancujeme se od klamavých a zavádějících praktik obchodních řetězců, letákových prodejců a skrytě anonymních e-shopů. Nejsmysluplnější je přirozeně šířená dobrá reference našich zákazníků; největší radost nám přináší zákazník či jeho již děti, kteří se k nám po letech zas a znovu vrací ! Je to skutečné, živoucí, ekologické a opravdové.
 • REÁLNÉ a viditelné zboží ... na rozsáhlých výstavních plochách (aktuálně cca 3500 m2) v naší "kamenné" prodejně v Lanškrouně máte možnost si předem zboží prohlédnout, fyzicky ověřit jeho materiály a vlastnosti, vyzkoušet a nechat si předvést ve skutečnosti našimi odbornými a proškolenými prodejci s mnohdy mnohaletými zkušenostmi.
 • NÍZKÉ CENY ... o min. 1030 % NIŽŠÍ CENY než přímo u výrobců nebo na internetu v e-shopech, a to i na úkor naší obchodní marže
 • EKOLOGICKÉ a environmentální přístupy ... při všech nám známých informacích upřednostňujeme při výběru zboží do naší nabídky takové výrobky, jež svojí podstatou, původem, energetickou náročností, materiály a povrchovou úpravou, délkou životnosti a možností recyklace, druhem obalu a náročností na údržbu, ... co nejméně zatíží naši společnou planetu a jež bude více šetrné k našemu zdraví. Nabízíme náhled na alternativy bližší NEkonzumnímu a odpovědnějšímu spotřebnímu chování nás všech .
 • "České a místní výrobky nám všem dávají práci" ... nejde nám pouze o jakýsi fanatický nacionalismus ale pragmatickou myšlenku ekonomického, ekologického a garančního principu, kdy nám připadá smysluplné podporovat zboží dle původu. Práci a odměnu na perspektivní živobytí nám do budoucna spíše zajistí místní a tuzemští výrobci, a to třeba i z okolních oblastí a zemí, než nadnárodní konglomeráty, které často zneužívají ekonomické, ekologické , právní a politické nedostatky ve velmi vzdálených zemích.
 • Dopravu a mnohé jiné, reálně zákazníky nevyužívané služby nezahrnujeme skrytě do o to navýšených cen zboží.
 • Naší cílovou skupinou tedy je " moudrý a uvědomělý zákazník " , ...k tomu chceme směřovat, to mi dává jakýsi smysl konání a o to se snažím.

Petr Bednář, majitel firmy